Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: Нед травня 19, 2024 5:38

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Суб червня 01, 2013 10:22 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед лютого 24, 2013 19:00
Повідомлень: 244
kudasov1
Ну если просто спросить как и что мог бы на render.ru зайти там уроков тьма тьмущая или на том же demiart.ru, есть люди которые в фотошопе вообще очень приближённо к маслу рисуют.
Вот к примеру несколько тем ребят которые не хуже рисуют и красят
http://demiart.ru/forum/index.php?showtopic=186303&st=0
или вот ещё
http://demiart.ru/forum/index.php?showtopic=181862&hl=
уроков масса.
Я думал тебя чисто сотрудничество интересует, а так если поспрашивать-есть у кого поищи, да же лучше на demiart.ru там народу знающего много торчит.
Но на счёт того что 60-80евро за такие полосы, я честно говоря сомневаюсь, мне кажется здесь красил тот кто рисовал, поскольку контура тут практически и нет это больше живописный комикс, не совсем то что в американском стиле.Хотя опять же утверждать не могу поскольку ценовые вопросы мне не звестны.
С такой покраской, Шоп без проблем справится.
Twisted Roar
По поводу-жульё, это скорее у нас жульё с такими ценами и совсем не развитым рынком комиксов, "там" люди помимо того что получают деньги за свою работу, ещё "подхалтуривают" продавая фанатам оригиналы.
Вот тебе для размышления
http://www.splashpageart.com/ArtistGall ... ee_Bermejo
Можешь посмотреть во что оцениваются оригиналы.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Суб червня 01, 2013 11:54 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
Вот тебе для размышления
http://www.splashpageart.com/ArtistGall ... ee_Bermejo
Можешь посмотреть во что оцениваются оригиналы.
Щось не зрозумів, як це пов"язано з темою. Нічого не заважає і нашим продавати оригінали так само.
Але все ж по тому, що там побачив: Оригінали художника (часто чб або однієї руки усе).
І навпаки: якщо умовний я придбаю у умовного Вас пофарбування мого коміксу, то я залюбки залишу за Вами право продати оригінал Вашого пофарбування. Природньо, без мого контуру.

2Норд По контракту: правильне рішення безсумнівно. Але робота колориста, на мою думку, найменш творча у порівнянні з вигадувачем, сценаристом, художником і навіть контуристом (від ступеню втручання). Тому яке вона може викликати авторське право?!
Проте, якщо я плачу роялті за продаж коміксу колористу, то це означає, що він має авторське право ще й може заборонити (відсудити) мені використати свій колір, коли знайде якийсь лаз. І це взагалі нонсенс виходить. Я плачу гроші за роботу (наймана праця) людині, яка у підсумку має майже рівні зі мною права на використання мого проекту. Ризики і витрати я несу сам, а прибутком маю ділитися. Ні, треба відразу в контрактах прописувати про відчудження прав (якщо вони справді є у прямому значенні).


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Суб червня 01, 2013 12:15 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед лютого 24, 2013 19:00
Повідомлень: 244
Это я просто к твоему возмущению о жулье))) скорее всего роялти которое художник получает это процент от прибыли, в контракте всё оговаривается, так что не думаю что кто то подкопается или найдёт какие то лазейки.
А по поводу продажи оригиналов, так ли много сейчас у нас рисует вживую чтобы эти самые оригиналы продавать?
У нас рынка нет и в ближайшее время скорее всего не будет, так что о роялти и омногих других приятных вещах что есть на западе можешь не переживать :lol:


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Суб червня 01, 2013 13:16 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
У нас рынка нет и в ближайшее время скорее всего не будет, так что о роялти и омногих других приятных вещах что есть на западе можешь не переживать :lol:
По роялті.
Якось мені завжди уявлялося, що подібна формула може працювати лише у виняткових випадках. Наприклад, коли умовний худ середньої руки уламує Рафаеля Санті розфарбувати йому комікс. %)
А так 2 моделі: або він мій співавтор, або я купую його роботу і користуюся, як хочу і можу навіть ім"я його не зазначати на альбомі. До речі я зустрічав кілька об"яв на таких правах від художників у рунеті. Він малює за гроші і віддає у вільне користування разом з оригінальним файлом замовникові.

По оригіналам. Ну, нема ринку. Продавай за бугор і свої комікси, і їх оригінали. Зараз пошта працює, що дай Боже! Діставлять оригінал поціновувачеві в США.
А от про цифру - біда. Погоджуюся. Я люблю папір.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Суб червня 01, 2013 14:51 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Вів січня 29, 2008 18:49
Повідомлень: 2027
Звідки: Чернігів
Нынче модно цифровой арт переводить на полотно с помощью печати. Выглядит очень круто, и его так же можно продавать!

_________________
Я на comixide.org


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Суб червня 01, 2013 19:16 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед лютого 24, 2013 19:00
Повідомлень: 244
Да модно, только это всё равно фигня, стоят принты далеко не столько сколько оригиналы и для ценителя они вообще никакой стоимости не имеют. Годятся только чтобы повесить в офисе на стену.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Суб червня 01, 2013 19:28 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Вів січня 29, 2008 18:49
Повідомлень: 2027
Звідки: Чернігів
Цитата:
Да модно, только это всё равно фигня, стоят принты далеко не столько сколько оригиналы и для ценителя они вообще никакой стоимости не имеют. Годятся только чтобы повесить в офисе на стену.
С этим не поспоришь.

_________________
Я на comixide.org


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер червня 05, 2013 15:54 
Офлайн
Профи
Аватар користувача

З нами з: Вів вересня 20, 2011 12:25
Повідомлень: 331
Звідки: Мале Палермо
Сусідам вже показував, покажу ще й тут. Так би мовити, в процесі ...


Вкладення:
02.jpg
02.jpg [ 189.59 Кіб | Переглянуто 5811 разів ]
Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер червня 05, 2013 16:50 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед лютого 24, 2013 19:00
Повідомлень: 244
Посмотрел ещё раз-не знаю почему теперь есть ощущение какой то пластмассовости(может быть конечно из-за уменьшенного формата и многого не видно) древесина вроде нормально, но кони как будто пластик.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер червня 05, 2013 17:23 
Офлайн
Профи
Аватар користувача

З нами з: Вів вересня 20, 2011 12:25
Повідомлень: 331
Звідки: Мале Палермо
Якщо можна будь ласка конкретніше, що на твою думку потрібно змінити.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер червня 05, 2013 18:09 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Пон квітня 29, 2013 19:42
Повідомлень: 25
Звідки: Українка
Пластмассовость ощущается потому-что используется один цвет на лошади.

_________________
https://spudnik3d.blogspot.com


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер червня 05, 2013 19:05 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед лютого 24, 2013 19:00
Повідомлень: 244
Честно-не знаю как объяснить, фактура не чувствуется, а вот почему(может цветов и оттенков маловато, со светом ещё нужно разбираться)
Посмотри на лицо мужика который на первой полосе, как оно насыщено не просто оттенками, а цветами, какой там кол-во мазков.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер червня 19, 2013 10:53 
Офлайн
Профи
Аватар користувача

З нами з: Вів вересня 20, 2011 12:25
Повідомлень: 331
Звідки: Мале Палермо
Продовження процесу ...


Вкладення:
06.jpg
06.jpg [ 291.93 Кіб | Переглянуто 5689 разів ]
Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер червня 19, 2013 11:11 
Офлайн
Скромный пьяница
Аватар користувача

З нами з: Суб травня 26, 2007 13:07
Повідомлень: 6852
Звідки: Жмеринка
наверное дело вкуса, но мне кажется что довольно размыто смотриться покраска. нет четкости


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер червня 19, 2013 11:30 
Офлайн
Профи
Аватар користувача

З нами з: Вів вересня 20, 2011 12:25
Повідомлень: 331
Звідки: Мале Палермо
maybe.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: