Форуми на КОМІКС.com.ua
https://forum.comics.com.ua/

Всім привіт! Need help!) Детальніше в темі
https://forum.comics.com.ua/viewtopic.php?t=7853
Сторінка 1 з 1

Автор:  deon94 [ Сер серпня 08, 2018 14:47 ]
Тема повідомлення:  Всім привіт! Need help!) Детальніше в темі

Всім привіт мене звуть Денис мені 23 і я ...хочу щось поміняти в житті, бо зізнаюсь сам перед собою і вами любими читачами, що я на розпутті, довбана депресія глушить мені практично все.
Чому пишу сюди?! Завжди любив комікси, мангу, стріпи, bd і інші такі штуки які я загалом завжди називаю ( не в обіду комусь ) просто комікс та полюбилась атмосфера ком'юніті на цьому форумі (сиджу на ньому ще зі школи коли попався перший мій журнал к9 і нам провели інтернет, хоч і на багато пізніше тут зареєструвався)...
Не одноразово пробував, створити щось своє, десь просунути-розкрутити те що люблю. В школі мене за це тролили. Особливо запам'яталось як вчителька з історії назвала моїх персонажів оболтусами і це заняття таким же ж).
В університеті до мого захоплення поставились по іншому, з цікавістю та ентузіазмом, навіть захистив диплом з коміксом ( хоча все одно був не задоволений результатом своєї роботи).
Постійно знаходилось щось інше, щось важливіше, що відділяло від того що приносить мені задоволення, як то робота на будуванні, їздіння в Польшу на заробітки, підробіток столяркою, робота дизайнером, а потім взагалі трейдерство. Звичайно в мене вже є певний досвід в створенні коміксів, а саме через фріланс, але мені цього не достатньо. Бачу що мені не вистачає розвитку в цій сфері з художньої точки зору, сценаристської так і співпраці в команді.
Хочу попросити як мінімум перглянути за посиланням моє "портфоліо" (скажімо так для мене це більше збірка моїх напрацювань як мінімум за які не соромно) та висловити свою думку, а за вашим побажанням дати пораду чи можу я з цим кудись приткнутись, щоб також як мінімум малювати та розвиватись як максимумум розвиватись в сфері коміксів. Просто поради також вітаються!

Уточню, готовий працювати без сну, аби добитись результату, настільки мені це зараз потрібно!

Ось посилання на портфоліо:
https://www.artstation.com/artistinfamous
https://www.instagram.com/artistinfamous/

Зв'язок:
Посилання на сторінку у ФБ: https://www.facebook.com/InfamousaAartist
Почта: infamousaaartist@gmail.com

Звичайно є ще купа всього не опублікованого, але це переважно різні скетчі та ідеї(записи які я вів ще від школи)

P.S. Вибачайте за такий крик душі) Але я радий, що це написав, тому дякую за увагу!!!

Автор:  NORD JR [ Чет серпня 09, 2018 9:46 ]
Тема повідомлення:  Re: Всім привіт! Need help!) Детальніше в темі

малюй далі, і все в тебе вийде. Є непогані роботи у тебе в портфоліо.

Автор:  Twisted Roar [ Нед серпня 19, 2018 23:52 ]
Тема повідомлення:  Re: Всім привіт! Need help!) Детальніше в темі

Дуже приємно чути таке.
Молодець, що так вболіваєш за цю шляхетну справу.
З таким підходом (та й задатками), вірю і зичу, усе в тебе вдастся на цій стежині.
Галерея чудова! Особливо про універ сподобався комікс і носорог.
Обличчя живі та емоційні. При цьому не схожі на когось іншого.
C:

Автор:  Vaernim [ Сер серпня 29, 2018 21:21 ]
Тема повідомлення:  Re: Всім привіт! Need help!) Детальніше в темі

Если говорить откровенно, то такое портфолио любой заказчик пропустит мимо, ведь рядом стоят либо такого же уровня ребята, либо лучше, либо на много лучше. Хотя твоя подборка и отдает чем-то душевным и своеобразным, к сожалению, это почти никто существенно не ценит. Ну например я это вижу и говорю тебе "Прикольно рисуешь, держись там, хорошего настроения", а толку? Аматорство, которое стоит всего лишь на энтузиазме (который имеет свойство высыхать).

Для того, что бы проявить себя, как потенциального художника, который может работать над уже каким-то коммерческим проектом (своим или не своим) не хватает базового понимания формы, цвета, анатомии, композиции, перспективы. Все это в твоих работах присутствует на аматорском уровне с нотками лишь какого-то интуитивного понимания. Это иногда приводит к тому, что каждый раз рисуя, ты играешь в некую рулетку - у тебя либо получится нарисовать то, что хочется, либо нет. И в большинстве случаев, ты ограничен лишь тем, что ты научился рисовать какие-то определенные вещи, ракурсы и тд. Что же тогда делать?

К сожалению, ни я, ни кто-либо другой здесь не в силах в одном посте направить тебя по четкому курсу, дать тебе какую-то реально рабочую программу, как стать неебически классным. Но лично я могу сказать, что тебе нужно ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО поработать с натурой и референсами (картинки того, что ты хочешь нарисовать, грубо говоря). При чем порисовать именно какие-то простые вещи, что бы изучать основы: форму, цвет. То есть если любишь больше делать персонажей, то порисуй реальных людей, попробуй уловить характер, пропорции, делать быстрые и наоборот длительные рисунки, большого размера и маленького. Параллельно смотри уроки в интернете и работы тех, кто тебе по вкусу. Просто работай и углубляйся в те вещи, в которых ты не уверен на все 100.
Когда ты научишься выбирать и получать из природы нужную для работы информацию, ты сможешь максимально удачно реализовывать именно то, что хочешь и не сталкиваться с проблемой, что у тебя получается то, что получается.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/