Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: Чет березня 28, 2024 17:33

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 269 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 13 4 5 6 718 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер березня 17, 2010 13:02 
Офлайн
Новичок

З нами з: Вів березня 16, 2010 8:41
Повідомлень: 37
Звідки: Луганск
Цитата:
В магазине "все от 15" знакомый купил "Вендетту" за 40 грн.
Именно на Петровке? Будем пробовать.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер березня 17, 2010 13:27 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Сер серпня 25, 2004 13:42
Повідомлень: 1535
Звідки: Kyiv
Цитата:
Цитата:
В магазине "все от 15" знакомый купил "Вендетту" за 40 грн.
Именно на Петровке? Будем пробовать.
Нет, на Героев Днепра, и магазина там уже нет. Я к тому,что нужно искать в таких вот магазинах.

_________________
Зображення


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер березня 17, 2010 13:45 
Офлайн
Новичок

З нами з: Вів березня 16, 2010 8:41
Повідомлень: 37
Звідки: Луганск
Цитата:
Цитата:
Цитата:
В магазине "все от 15" знакомый купил "Вендетту" за 40 грн.
Именно на Петровке? Будем пробовать.
Нет, на Героев Днепра, и магазина там уже нет. Я к тому,что нужно искать в таких вот магазинах.
Если бы я жил в Киеве, я бы побегал, а других гонять по разным местам вроде бы некрасиво. У меня брат только в воскресенье бывает свободен, на Петровку я его еще могу заставить отправиться, а путешествовать по всем за 15 сколько их есть он не станет. Я потому тут и бросил клич о помощи, чтобы если кому попадется - указали точное место, где копать.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер березня 17, 2010 22:47 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Суб лютого 20, 2010 18:59
Повідомлень: 12
Цитата:
Вендетту заказал в интернет-магазине за 95, но пока есть время отказаться.
я б відмовився, бо спочатку сам хотів в неті замовляти,але нашов ТУТ на форумі що можна дешевше купити, і на насутпний день поїхав і взяв(ще й в двох місцях бачив!!) а через тиждень(чи два) знову дві книги було з ВЕНДЕТОЙ і один СІНСІТІ потрепаний(все в книги від 15)..і да - на петровку їздив тільки у вихідні
Цитата:
А что "Хранители" тоже за такие смешные деньги отдают?
"Хранители" ще відносно свіжа книжка в росії вона зара ~ 150 грн коштує,без доставки, а V і СІТІ там вже застарілі і їх взагалі по 10 грн продають


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер березня 17, 2010 22:49 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Вів січня 29, 2008 18:49
Повідомлень: 2026
Звідки: Чернигoв
Где по 10 грн? %D


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер березня 17, 2010 23:00 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Суб лютого 20, 2010 18:59
Повідомлень: 12
Цитата:
Где по 10 грн? %D
бля я сам неповірив коли прочитав на РОС-ресурсах, що купляли V за 45 РУБ, думав "0" забули дописати, але потім нашов ось це -> Yakaboo


Востаннє редагувалось Чет березня 18, 2010 9:10 користувачем derek, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 8:13 
Офлайн
Новичок

З нами з: Вів березня 16, 2010 8:41
Повідомлень: 37
Звідки: Луганск
Цитата:
Цитата:
Где по 10 грн? %D
бля я сам неповірив коли прочитав шо купляли V за 45 РУБ, думав "0" забули дописати, але потім нашов ось це -> Yakaboo
Так там написано - нет в наличии...Думаю такое завлекательно предложение еще долго висеть будет, а толку то.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 9:09 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Суб лютого 20, 2010 18:59
Повідомлень: 12
Цитата:
Так там написано - нет в наличии...Думаю такое завлекательно предложение еще долго висеть будет, а толку то.
та я просто показував реальні ціни цих книг..


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 10:41 
Офлайн
Новичок

З нами з: Чет січня 21, 2010 19:53
Повідомлень: 11
Звідки: Киев
Есть на руках Город Грехов.
minabozo, посмотри, пожалуйста, личку.

_________________
Читаю...


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 11:02 
Офлайн
Новичок

З нами з: Вів березня 16, 2010 8:41
Повідомлень: 37
Звідки: Луганск
Цитата:
Есть на руках Город Грехов.
minabozo, посмотри, пожалуйста, личку.
Спасибо, ответил. Ищу возможности.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 11:05 
Офлайн
Новичок

З нами з: Вів березня 16, 2010 8:41
Повідомлень: 37
Звідки: Луганск
Цитата:
Цитата:
Так там написано - нет в наличии...Думаю такое завлекательно предложение еще долго висеть будет, а толку то.
та я просто показував реальні ціни цих книг..

Так я и говорю - они могут быть не реальные. Я в одном инте-книжном тучу книг заказывал, цены такие приятные, но реально их нет. Спрашиваю - зачем висят, если нет, отвечают, что вдруг когда-нибудь появятся. Реальная цена может быть только при наличии товара, иначе можно любую пририсовать.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 11:18 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Суб лютого 20, 2010 18:59
Повідомлень: 12
Цитата:
Так я и говорю - они могут быть не реальные. Я в одном инте-книжном тучу книг заказывал, цены такие приятные, но реально их нет. Спрашиваю - зачем висят, если нет, отвечают, что вдруг когда-нибудь появятся. Реальная цена может быть только при наличии товара, иначе можно любую пририсовать.
)))))) я маю на увазі не Урк інетшопи, а російскі розкладки типу "все от 40 ре"(силку я кінув для прикладу і мо комусь пощастить там всетаки щось вицепити)..все що продають в книгошарах і книгахОТ15 грубо говорячи свалка для російских видань..а наші ІНЕТ магазини ставлять на них ціни в N раз більші(ну або в 3 рази,якшо брати реальний приклад V)

і взагалі я не розумію чому в ІНЕТмагазах ціни вищі ніж просто на ринку, вони ж за оренду місць не платять і тд...напевно в нас ще не скоро зявляться адекватні І-магазини з товаром який точно "в наявності" і цінами нижчими роздрібних


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 11:55 
Офлайн
Новичок

З нами з: Вів березня 16, 2010 8:41
Повідомлень: 37
Звідки: Луганск
Цитата:
Цитата:
Так я и говорю - они могут быть не реальные. Я в одном инте-книжном тучу книг заказывал, цены такие приятные, но реально их нет. Спрашиваю - зачем висят, если нет, отвечают, что вдруг когда-нибудь появятся. Реальная цена может быть только при наличии товара, иначе можно любую пририсовать.
)))))) я маю на увазі не Урк інетшопи, а російскі розкладки типу "все от 40 ре"(силку я кінув для прикладу і мо комусь пощастить там всетаки щось вицепити)..все що продають в книгошарах і книгахОТ15 грубо говорячи свалка для російских видань..а наші ІНЕТ магазини ставлять на них ціни в N раз більші(ну або в 3 рази,якшо брати реальний приклад V)

і взагалі я не розумію чому в ІНЕТмагазах ціни вищі ніж просто на ринку, вони ж за оренду місць не платять і тд...напевно в нас ще не скоро зявляться адекватні І-магазини з товаром який точно "в наявності" і цінами нижчими роздрібних
Потому что Петровка есть только у вас) А остальные купят дороже на 10-20%...К тому же не уверен, что на все книги цена так отличается, мы то все о довольно старых говорим, причем о проекте достаточно провальном, на комиксы наш мудрый народ не запал.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 15:35 
Офлайн
Новичок

З нами з: Вів березня 16, 2010 8:41
Повідомлень: 37
Звідки: Луганск
Все с городом грехов нашли контакт, а Вендетты говорят нет...Исследовались все по 15 и Книгошара, кажется. Видно от судьбы не уйдешь и придется докупать все же в нете.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет березня 18, 2010 18:34 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Суб жовтня 24, 2009 10:26
Повідомлень: 1294
Звідки: Kyiv, Ukraine
Цитата:
Все с городом грехов нашли контакт, а Вендетты говорят нет...Исследовались все по 15 и Книгошара, кажется. Видно от судьбы не уйдешь и придется докупать все же в нете.
Где нашли Город Грехов? Я уже второй месяц ищу... когда прихожу, говорят - а нету уже...

_________________
http://igloinor.deviantart.com/
http://igloinor.livejournal.com/


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 269 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 13 4 5 6 718 Далі

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: