Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: Суб травня 11, 2024 2:11

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 617 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Нед квітня 20, 2014 18:19 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Вів січня 29, 2008 18:49
Повідомлень: 2027
Звідки: Чернігів
Цитата:
NORD JR
А куда они делись?
Ну этот вопрос явно не ко мне... Сейчас то и посетителей не так много, как раньше было...

_________________
Я на comixide.org


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Нед квітня 20, 2014 18:48 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед лютого 24, 2013 19:00
Повідомлень: 244
NORD JR
Судя по всему людям просто не до комиксов. Комикс-битвы это больше развлечение, а сейчас как то не до этого, ты же видишь политика довлеет надо всем, страна разваливается, деньги из карманов утекают намного быстрее чем раньше, да мало ли ещё что, может просто плохое настроение хотя весна вроде бы.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Нед квітня 20, 2014 20:56 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: Вів травня 01, 2007 23:13
Повідомлень: 234
Звідки: из бутки
А я вот с самого момента регистрации мечтал с кем-нибудь побиццо, да только скилл так и не отрастил.

_________________
Negotium parabolus in tenebris
ВКашко


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Нед квітня 20, 2014 23:02 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: П'ят серпня 20, 2004 14:51
Повідомлень: 2150
Звідки: Chernigov
Проблема не в стране, проблема в людях. Кто-то вырос из комиксовых штанишек и ушел в другие виды сомореализации, кто-то наоборот заматерел и рисует серьезные проекты... Кто-то просто наблюдает за темой, перестав рисовать но душей остался в РИ... Меня лично печалит только то, что молодых авторов появляется не так много, как я надеялся... Даже возможность увидеть свои работы в толстой книжке уже не радуют ребят... Надеюсь это временно.

_________________
Иди и смотри!
http://koydan.livejournal.com/


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Нед квітня 20, 2014 23:29 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед лютого 24, 2013 19:00
Повідомлень: 244
poltergeist
Страна и люди разве не одно и тоже? Просто у наших людей комиксы почему то не приживаются массово-рисуют что угодно, но не комиксы-по скольку трудоёмко, долго и мало или вообще безоплатно, а кушать то хочется, потому и идут в основном в геймдев рисовальщики.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 8:15 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Пон липня 26, 2010 4:07
Повідомлень: 40
Звідки: Киев
Таки да, геймдев проще, быстрее и не менее забавен) Плюс заработать легче :roll:


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 9:17 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: П'ят серпня 20, 2004 14:51
Повідомлень: 2150
Звідки: Chernigov
Цитата:
poltergeist
Страна и люди разве не одно и тоже? Просто у наших людей комиксы почему то не приживаются массово-рисуют что угодно, но не комиксы-по скольку трудоёмко, долго и мало или вообще безоплатно, а кушать то хочется, потому и идут в основном в геймдев рисовальщики.
Конечно не одно и то-же... в стране может проживать население, а может народ... разница надеюсь понятна. Но я не так глобально "копал", я имел в виду что проблема в народе (в людях) которые рисуют, и в частности комиксы. К счастью читать комиксы стали больше (по крайней мере за последние 20 лет), а вот рисовать в последние годы меньше, тому свидетельство активность форумов (ходят одни и те-же 10 человек), да и отсутствие периодически изданий (К9 так и не нашлась замена). Дествительно - геймдев побеждает...

_________________
Иди и смотри!
http://koydan.livejournal.com/


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 9:30 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед лютого 24, 2013 19:00
Повідомлень: 244
poltergeist
Да только геймдев и комиксы увы не одно и то же, к играм у меня например нулевой интерес, а комиксы хоть периодически почитываю, а то что меньше рисует людей, оно и понятно-нет финансовой заинтересованности.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 10:32 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: Чет вересня 29, 2005 12:46
Повідомлень: 238
Звідки: КиЇв
Ну це чудово, що гемдев дав роботу мільйонам художників. Навіть анімація, фінансована державою - фактично здохла. Амінь))) І мій комікс випущено, за гроші геймдева.
А от більш серйозна прабла, це те що у нас народ бідний, не поважає художників - еліту суспільства, і звик отримувати усе на шару. Тому як каже Лесь Підервянський "Не вірю в силу слова я, вірю в силу пі...й")))

Натомість я пропоную, охочим покомікс-битись, організовуйтесь, як приз переможцю подарую 1 примірник комікса "Патріот")))

_________________
...От вы напрасно, Саломон Самсоныч, пытаетесь в Вальке найти якусь эстетику отталкиваясь от онтропоморфности...


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 10:53 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: Чет вересня 29, 2005 12:46
Повідомлень: 238
Звідки: КиЇв
Також хочу оголосити невеличкий комікс тренінг для усіх бажаючих.

Тренінг буде складатись з 3-х етапів. Перший етап:
1. Намалювати і композиційно закомпонувати по тексту 1 кадр.
Текст такий: Перед нами відкривається лісова галявина, по центру якої, пролягла грунтова дорога. По цій дорозі в бік лісових хащів мчить машина "Волга". В це й же час над хащами лунає несамовитий вереск невідомого звіра!!!

Вся дія повинна вміститись в один кадр. Ваше завдання вибрати вдалий ракурс постановки камери))) Вимальовувати не потрібно, головне вдало закомпонувати усю дію, описану в тексті.
Це просто тренінг, для бажаючих, щоб розвинути ваше композиційне бачення і здатність працювати з текстом. Єдиною винагородую тренінга буде ваше зростання та приз Мій комікс кращому!, якого оберемо голосуванням, якщо вас це зацікавить)))

_________________
...От вы напрасно, Саломон Самсоныч, пытаетесь в Вальке найти якусь эстетику отталкиваясь от онтропоморфности...


Востаннє редагувалось Пон квітня 21, 2014 16:18 користувачем navaleo-bad, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 15:08 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: Чет вересня 29, 2005 12:46
Повідомлень: 238
Звідки: КиЇв
Група в контакті))) https://vk.com/club70281432
Патріот Комікси в Україні
На фейсбуці)) Патріот
https://www.facebook.com/pages/Патріот/ ... ef=profile


Якби я був музикантом - я б писав музику, але я художник - і тому я малюю.
Якби я був поетом, то писав би вірші, але я художник, тому мої вірші на білих балонах діалогів.
Якби я був письменником, я б писав твори, але я художник, тому пишу сценарії для коміксів.
Якби я був режисером, я б знімав фільми, але я художник, тому моє кіно ви бачите на сторінках коміксу.

_________________
...От вы напрасно, Саломон Самсоныч, пытаетесь в Вальке найти якусь эстетику отталкиваясь от онтропоморфности...


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 17:45 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: П'ят серпня 20, 2004 14:51
Повідомлень: 2150
Звідки: Chernigov
Пропоную долучитись до створення чергового (нажаль сильно запізнілого) номера ч/б. Норд неодноразово вже запрошував, я ж закликаю до намалювання історій на стімпанкову тему - збірник майже готовий, ще б декілька кльових робіт і до друку.

_________________
Иди и смотри!
http://koydan.livejournal.com/


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 21:14 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Сер серпня 25, 2004 13:42
Повідомлень: 1535
Звідки: Kyiv
К слову - история на предыдущей странице идеально вписывается в "стимпанк-сборник", нужно только первые страницы перерисовать, чтоб без цвета были.

_________________
Зображення


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон квітня 21, 2014 21:29 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: Чет вересня 29, 2005 12:46
Повідомлень: 238
Звідки: КиЇв
Якщо підходить, справа двох кліків миши вимкнути колір в слоях)))

_________________
...От вы напрасно, Саломон Самсоныч, пытаетесь в Вальке найти якусь эстетику отталкиваясь от онтропоморфности...


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Вів квітня 22, 2014 7:57 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Вів січня 29, 2008 18:49
Повідомлень: 2027
Звідки: Чернігів
Цитата:
Якщо підходить, справа двох кліків миши вимкнути колір в слоях)))
Ну тоді чекаю Вашу роботу: nord.chb@gmail.com.

А5, 300dpi, grayscale
В листі вкажіть контактні дані, для зв'язку.

_________________
Я на comixide.org


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 617 Далі

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: