Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: Чет березня 28, 2024 17:38

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 262 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 618 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 15:59 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Щось ви всі таке мочите. |: Зажралися як то кажуть. :|

3 кадри з башмаками: кіношний прийом. Спочатку глядач бачить "тухєля" і думає - "О, Баба!" Далі бачить 4 тухєля – дивується "Колона баб?!" O.o Потім з"являються до того розиті морди кентаврів й інших баранашвілі - все стає на свої місця. Про танок... Гм. А покажіть своє бачення стриптизу коняки. :roll:

По кадрам - теж. Кадри можуть бути хоч бульбашками.
Навіть коли б був закон жанру "комікс" - ним можна було б знехтувати.

Я розумію, що всім хочеться "вилизаного", бо бачите потенціал у автора. Але всі тільки те й роблять, що вказують якісь суперечливі недоліки. Почасти здається, що "аби знайти що і прискіпатися". Так же можна і залякати людину. Хоч називайте там "розкадровка - ліхтар, а морда барана в третьому ряду, крайнього справа - шарман, шарман!" %D
У мене б руки опустилися, хоча б я і сприйняв адекватно критику, і перестав би тут вішати. Десь всередині митця все одно накрапає чарочка негативу.
Як то кажуть "Художника образити може кожен, а заохотити треба ще вміти!" O.o

_________________
"Капс локом рисуйте комиксы, б..ь!" (с) Сербун

"РИСУЙ ЧЕРЕПАШКУ!" (с) Йон же

Меня на комитет комсомола вызывали за рисование комиксов – этой «американской заразы придуманной для неумеющих читать негров...» (с) Шакл


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 16:04 
Офлайн
Рисовальщик ЛисичеК
Аватар користувача

З нами з: Пон серпня 30, 2004 10:30
Повідомлень: 4105
Звідки: Киев
Twisted Roar блаблабла балбла...
что то мне подсказывает что художника что утт выкладывается критика не заставит опустить руки, уж больно много толкового арта, уж больно много хороших работ. а без здоровой критики нет роста, что так же не новость.

_________________
Зображення Определенно, тщеславие – мой самый любимый из грехов. Он так фундаментален, самолюбие – это естественный наркотик (c) Адвокат Дъявола


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 16:21 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
. а без здоровой критики нет роста, что так же не новость.
Я написав про "здорову критику". І те що у відгуках можна і відзначити позитив, а не "Он-он! я бачу косяк!!! іх-хааааааааа!"
От тобі не сподобався жодний баран/капці кентаврихи/костюм/міміка там/...???
Нічого? По відгуку, виходить, що ні. "Статичний танок" став пеленою перед очима.

ПС: Я й не кажу, що КомСа руки складе. А про те, що йому просто наобридне слухати одне й те саме. По суті він не хотів показувати, інші випросили. Він вивісив, як кожен митець, з надією крім критики послухати і позитивний відгук, захоплення роботою. Він так само зможе далі працювати в стіл, коли вже зовсім все зачмирять.

_________________
"Капс локом рисуйте комиксы, б..ь!" (с) Сербун

"РИСУЙ ЧЕРЕПАШКУ!" (с) Йон же

Меня на комитет комсомола вызывали за рисование комиксов – этой «американской заразы придуманной для неумеющих читать негров...» (с) Шакл


Востаннє редагувалось Пон серпня 22, 2011 16:24 користувачем Twisted Roar, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 16:22 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: П'ят липня 01, 2011 17:21
Повідомлень: 201
Звідки: Київ
Цитата:
Цитата:
а мне вообещ кадры не понравились с кентаврихой. 3 подряд одинаково скучно стоящих туфля, потом косые кадры с наклонами. ну чесслово не вижу я там танца и движений красивых если это стрипт- это просто наклоны вниз вверх вниз вверх .. пардонте
тсссс... как ты можешь высказывать свое мнение в этой теме?! :mrgreen: :mrgreen: Автор знает что делает.
Так, мабуть, у стриптизі я не дуже... Якщо ти покажеш якісь цікаві па, і грьі їх затвердить, я усе перероблю!


Востаннє редагувалось Пон серпня 22, 2011 19:00 користувачем KomSa, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 16:25 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Вів січня 29, 2008 18:49
Повідомлень: 2026
Звідки: Чернигoв
Цитата:
Цитата:
Цитата:
а мне вообещ кадры не понравились с кентаврихой. 3 подряд одинаково скучно стоящих туфля, потом косые кадры с наклонами. ну чесслово не вижу я там танца и движений красивых если это стрипт- это просто наклоны вниз вверх вниз вверх .. пардонте
тсссс... как ты можешь высказывать свое мнение в этой теме?! :mrgreen: :mrgreen: Автор знает что делает.
Так, мабуть, у стриптизі я не дуже... Якщо ти покажешь якісь цікаві па, і грьі їх затвердить, я усе перероблю!
Кто о чем, а лысый о расческе. Не ленись, иногда читай комменты в теме не один раз, а несколько, ок? :wink:

_________________
Я на comixide.org


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 16:33 
Офлайн
Рисовальщик ЛисичеК
Аватар користувача

З нами з: Пон серпня 30, 2004 10:30
Повідомлень: 4105
Звідки: Киев
Twisted Roar ты абсолютно прав. в странице с кентаврихой мне не понравилось ничего. я вроде бы довольно все доходчиво написала.

_________________
Зображення Определенно, тщеславие – мой самый любимый из грехов. Он так фундаментален, самолюбие – это естественный наркотик (c) Адвокат Дъявола


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 17:25 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: П'ят липня 01, 2011 17:21
Повідомлень: 201
Звідки: Київ
Дякую усім за відгуки!
Цитата:
Цитата:
Цитата:
тсссс... как ты можешь высказывать свое мнение в этой теме?! :mrgreen: :mrgreen: Автор знает что делает.
Так, мабуть, у стриптизі я не дуже... Якщо ти покажешь якісь цікаві па, і грьі їх затвердить, я усе перероблю!
Кто о чем, а лысый о расческе. Не ленись, иногда читай комменты в теме не один раз, а несколько, ок? :wink:
Та все я читаю, працюю на роботі, ще й шось малювати встигаю. А деякі коменти взагалі роздруковую на двошаровому м'якому папері C:


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 17:55 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: П'ят липня 01, 2011 17:21
Повідомлень: 201
Звідки: Київ
Цитата:
...3 кадри з башмаками: кіношний прийом. Спочатку глядач бачить "тухєля" і думає - "О, Баба!" Далі бачить 4 тухєля – дивується "Колона баб?!" O.o Потім з"являються до того розиті морди кентаврів й інших баранашвілі - все стає на свої місця. ....

...., а морда барана в третьому ряду, крайнього справа - шарман, шарман!" %D ...

...Десь всередині митця все одно накрапає чарочка негативу.
Як то кажуть "Художника образити може кожен, а заохотити треба ще вміти!" O.o
Про перші три кадри--десь так і замислювалось.
Про морду барана підказала моя восьмирічна хресниця Даша, мовляв, шо у тебе тут одні коні, а намалюй козерога... Я подумав, о! дотепно, якщо різні раси іншопланетян будуть сузір'ями, це ж космічна тема...
Про негатив... Тут усе дуже пухнасто! Якщо треба справжнього негативу, сходить у Київенерго чи БТІ ) Мене на форумі багато хто розважає і усі дуже надихають! Дякую!


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 18:10 
Офлайн
Рисовальщик ЛисичеК
Аватар користувача

З нами з: Пон серпня 30, 2004 10:30
Повідомлень: 4105
Звідки: Киев
Цитата:
Так, мабуть, у стриптизі я не дуже... Якщо ти покажешь якісь цікаві па, і грьі їх затвердить, я усе перероблю!
ну вот елси бы я рсиовала то поискала бы такие вот позы. это стипт танец вродеж - значит должна быть пластика, прыжки и эротические изгибы а не поклоны на широко расставленных копытах :mrgreen:


Вкладення:
loshaddd.jpg
loshaddd.jpg [ 109.63 Кіб | Переглянуто 4171 раз ]

_________________
Зображення Определенно, тщеславие – мой самый любимый из грехов. Он так фундаментален, самолюбие – это естественный наркотик (c) Адвокат Дъявола
Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 18:18 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
Twisted Roar ты абсолютно прав. в странице с кентаврихой мне не понравилось ничего. я вроде бы довольно все доходчиво написала.
Я теж з першого разу все написав зрозуміло, але довелося ще й пережувати і в ротик покласти.

По запропонованим позам: ну, еее, неприкольно коняка дибки. Вони чудово гарцюють на 4х + так її малювати лише на загальних і середніх планах, бо кадри будуть не ахти, ще й один ракурс. Пози-то пози, але якщо намалювати так, то буде гірше. Наче посібник з конячого стриптизу, а не комікс з дією (принаймні, не для такого, Бідструп-стайл ще якось, та він тут не проконає).

Якщо це тільки пози, без претензії на ракурси, то я нічого не казав

_________________
"Капс локом рисуйте комиксы, б..ь!" (с) Сербун

"РИСУЙ ЧЕРЕПАШКУ!" (с) Йон же

Меня на комитет комсомола вызывали за рисование комиксов – этой «американской заразы придуманной для неумеющих читать негров...» (с) Шакл


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 18:21 
Офлайн
Рисовальщик ЛисичеК
Аватар користувача

З нами з: Пон серпня 30, 2004 10:30
Повідомлень: 4105
Звідки: Киев
нет так нет. я лишь показала свое видение. зато теперь KomSa будет что распечать на следующем рулоне " двошарового м'якого паперу"

кстати Twisted Roar ты стриптиз видел? там часто на дыбы встают и выкручиваются вверх ногами. чем кони хуже?:)

_________________
Зображення Определенно, тщеславие – мой самый любимый из грехов. Он так фундаментален, самолюбие – это естественный наркотик (c) Адвокат Дъявола


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 18:25 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: П'ят липня 01, 2011 17:21
Повідомлень: 201
Звідки: Київ
Цитата:
Цитата:
Так, мабуть, у стриптизі я не дуже... Якщо ти покажешь якісь цікаві па, і грьі їх затвердить, я усе перероблю!
ну вот елси бы я рсиовала то поискала бы такие вот позы. это стипт танец вродеж - значит должна быть пластика, прыжки и эротические изгибы а не поклоны на широко расставленных копытах :mrgreen:
Дуже дякую! Я коли задумував цей конячий стриптиз, то ухопився як за багату на візуальний ряд тему, адже дуже цікаво усі ці ноги заплести на жердину, але я вирішив не кидати усе "влоба" на першій сторінці кінського епізоду. Щоб був грубо-кажучи ефект: "сіські? подрочім! йопт! це ж кобила...". Далі ідуть сторінки де персонажі спілкуються за столиками і на фоні вже буде! :wink:


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 18:26 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
кстати Twisted Roar ты стриптиз видел? там часто на дыбы встают и выкручиваются вверх ногами. чем кони хуже?:)
Складно уявити. :lol: Там конячці тре буде біцухи "Наростити" ніфігові, щоб круп так закидати :B
C: :3

_________________
"Капс локом рисуйте комиксы, б..ь!" (с) Сербун

"РИСУЙ ЧЕРЕПАШКУ!" (с) Йон же

Меня на комитет комсомола вызывали за рисование комиксов – этой «американской заразы придуманной для неумеющих читать негров...» (с) Шакл


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 18:38 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Нед лютого 04, 2007 13:29
Повідомлень: 3776
Звідки: Украина, Рубежное
Цитата:
Якщо це тільки пози, без претензії на ракурси, то я нічого не казав
Очевидно же что она про позы. А про ракурсы СерДжое уже сказал. Не смотря на то что всё написано человеческим языком, ты всё равно переспрашиваешь. -_-'

_________________
http://texic.ru
ЗображенняЗображення


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2011 18:59 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
Не смотря на то что всё написано человеческим языком, ты всё равно переспрашиваешь. -_-'
Точно – -_-'

_________________
"Капс локом рисуйте комиксы, б..ь!" (с) Сербун

"РИСУЙ ЧЕРЕПАШКУ!" (с) Йон же

Меня на комитет комсомола вызывали за рисование комиксов – этой «американской заразы придуманной для неумеющих читать негров...» (с) Шакл


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 262 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 4 5 618 Далі

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: