Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: Суб квітня 20, 2024 8:12

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: P.K.
ПовідомленняДодано: Сер листопада 10, 2010 19:21 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Сер листопада 10, 2010 19:03
Повідомлень: 5
Звідки: Одесса
Вот мой первый опыт комикса. Хотелось бы услышать какие-нибудь советы, критику.


Вкладення:
ink0.jpg
ink0.jpg [ 223.09 Кіб | Переглянуто 5173 разів ]
img20.jpg
img20.jpg [ 238.84 Кіб | Переглянуто 5173 разів ]
img1.jpg
img1.jpg [ 177.83 Кіб | Переглянуто 5173 разів ]
Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер листопада 10, 2010 19:55 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
:shock:
"А можно в 2х словах объяснить, чего он хочет?"(с)

Чуваче, ти поясни спочатку сюжет.
А то в моїй інтерпретації усе виглядає так.
На першій сторінці дівчинці (???) у масці Саб-Зіро зносять голову пилкою. І тут інша така ж дівчинка мочить вбивцю першої.
На другій сторінці дівчинка ввиглядає вже як пацієнт лікарні під капельницею, але лежить вдома.
Тут приходит Лєвий, отримує безпідставно (хоча, с*ка такий он як затягнув з диском про моконів, якщо мене знання мультиплікації не підводить! і за менші пригрішіння мочили у сортирах) кулю... себто пропускає. А труп скидається у двері в комірчині, де ходить потяг метро, який на останній картунці (незрозуміло тільки це екстер"єр вагона чи його інтер"єр) починає палати чимось схожим віддалено на вогонь.

Як сказав би Ваєрнім, щоб Тексік проблювався, якось сюжет зовсім не "мжвячний".
Або як сказав би (і скаже) Сербун... Ой, ні не буду цитувати його. Він великий поціновувач манго-манго %)

Поясни(-іть), будь ласка, про що історія.

+ Кіт сподобався :D


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер листопада 10, 2010 20:15 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Сер листопада 10, 2010 19:03
Повідомлень: 5
Звідки: Одесса
по сюжету эта девочка охотится на маньяков, жестоко и решительно убивает и складирует у себя как топливо биореактора (поезд это он, огонь неполучилось нарисовать и я тупо замалевал оранжевым в фотошопе). Функция кота кстати, вызывать галюцинацию двойника девочки что бы заманивать маньяков как приманку, но это у меня показать похоже не получилось. вроде все :D


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер листопада 10, 2010 20:39 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
по сюжету эта девочка охотится на маньяков, жестоко и решительно убивает и складирует у себя как топливо биореактора (поезд это он, огонь неполучилось нарисовать и я тупо замалевал оранжевым в фотошопе). Функция кота кстати, вызывать галюцинацию двойника девочки что бы заманивать маньяков как приманку, но это у меня показать похоже не получилось. вроде все :D
А! Он як!
Тоді працюйте ще. Прикольна ідея, та поки що не дуже зрозуміла у виконанні. Той же кіт. Лєвий теж необгрунтовано гине. Якщо перший типовий ман"як, то Лєвий - схожий на старого приятеля більше в історії.
З порад: по мальовці малювати-малювати і малювати, тут багато що можна покращувати та я й сам не художник. Але щодо викладу можу порадити: робити більше кадрів на дію, пояснювати хоч щось, бо поки що он я вище написав, що виходить. Он на першій сторінці можна було б додати, як зникає зі спецефектами труп псевдодівчинки і з"являється там кіт. Якихось реплік додати дівчинці (і коту можна :lol: )
Ну, отак якось.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер листопада 10, 2010 21:08 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Сер листопада 10, 2010 19:03
Повідомлень: 5
Звідки: Одесса
спасибо за советы, да кота нужно развивать). Сначала я думал рисовать в виде енкомы по четыре кадра (первый рисунок я так и сделал), но сейчас как-то много идей приехало в голову, буду полноценную мангу пытатся делать. И да девочка у меня должна молчать, для мистичности (хм.. может пусть кот за нее говорить будет).


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер листопада 10, 2010 21:17 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Сер листопада 10, 2010 19:03
Повідомлень: 5
Звідки: Одесса
Выложука арт. Нарисовал его где-то полгода назад, а теперь решил персонажа из него взять.


Вкладення:
vecher.jpg
vecher.jpg [ 127.74 Кіб | Переглянуто 5132 разів ]
Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер листопада 10, 2010 23:50 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Арт прикольний.
Беки особливо!

UPD
Перший раз бачу такі листочки у виконанні чоловічої руки. Не в образу, просто частіше дівчата так малюють листя з таким контуром і формою ;-)


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет листопада 11, 2010 15:41 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Сер листопада 10, 2010 19:03
Повідомлень: 5
Звідки: Одесса
:D мне листья тоже не нравятся, хреново вышло. И да извените за ошибки в тексте комикса, дальше будет прогресс. Наверное)


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 23 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: