Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: Сер квітня 24, 2024 12:20

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: COMX.org.ua - 4 місяць в ефірі
ПовідомленняДодано: Чет червня 14, 2012 23:50 
Офлайн
Майже Інший
Аватар користувача

З нами з: Вів листопада 15, 2005 17:09
Повідомлень: 396
Звідки: Україна, Львів
Цитата:
"Коли я читаю Ваші комікси, то згадую як купляв "К9" і пропадав на півтори години з цього світу"
- коментар читача
Добрий день, шановні форумчани. Пишу Вам після великої паузи, і хочу розповісти про чотири місяці, котрі я провів з сайтом comx.org.ua. Зрадістю розповім чому він має самий такий формат, як на нього реагує публіка, а також що загалом відбувається з мальованими історіями в Україні.
Одразу ж поки є час хочу подякувати усім авторам та людям котрі допомогли розвитку сайту а саме: Serbun, the_XV, Mister X, Shakll, MrLostman, Роман Лампека, Коля, Vovay і обовязково Twisted Roar.

1. Чому саме такий формат.
Що я маю на увазі це те що комікси публікуються на українській мові. Причин дві. Перша чисто з економічної точки зору, у нас в Україні існує не зайнята ніша якісних українських мальованих історій. Тобто, не те щоб не займана, просто у нас не існує чіткого коммюніті навколо мальованих історій (але про це далі). Тобто існує попит на мальовані історії українською, тому що російськомовні видання, так і сайтів можна знайти безліч, тобто конкуренція на російськомовному фронті серйозна. А друга причина це те що я з Західної України і мені легше вести піар тут і на українській мові, яка тут фаворі. Я не говорю що ми завжди будемо виставляти історії лише на українській, ні, просто на самому початку кожний бренд має себе чітко диференціюватись і вирізнитись від інших аналогів, для того щоб знайти постійну публіку.

2. Коммюніті мальованих історій
Цитата:
"Ні це не манга, бо не намальована в Японії, це просто комікс"
- коментар до манги "Погляд Ночі"
Люди у нас не знають що таке комікс. Маргінилізація інтернету довела до того, що розуміння цього мистецтва дуже скривилось. Зараз все звелось до того що коміксом називають простий мем з 9gag.com , який базується на малюночках з пошуку гул змазаних до купи в Пейнті, і закріплених простим побутовим гумором. (Всі у нас зараз хочуть тільки розваг і сміху)). Коли я показав одному 19 річному хлопцеві свої комікси в інтернеті він мене спитав "А де ти береш такі шаблони?" (шаблони: це коли мають готовий малюночок троллфейсу чи епіквіну), після такого я катулявся по землі).
Але до чого я веду. Дуже у нас всі говорять про видавництво журналів, чи фестивалі мальованих історій, але їх нема поки що для кого робити. Коммюніті треба зробити, а щоб його зробити треба постаратись і виставити троха робіт бесплатно в інтернет. Це моя теорія і я підтримуюсь. Для того, щоб автори почали видаватись і отримувати гарний заробіток треба щось таки віддати.
Є дуже хороші признаки тому що довкола серіалів таких як "Найкрасивіша людина Сербуна" чи "Троє проти зла" формується публіка яка чекає на нові випуски і пише хороші відгуки і розповідає про це друзям.

3. Про популярність сайту
Недавно сталась важлива подія - кількість підписників на ВК перевалила за 500. Цим я дуже тішусь) Загалом сайт уже відвідало близько 6000 тисяч людей. Середня статистика відвідувань по 100 в день. Але це притому якщо виставляти по 1 комікс на 1-2 дні (одного тижня я забив, то відвідуваність впала до 20 в день)). На рекламу я багато коштів не потратив.
Найпрексаніше що відбувається в соц.мережах це те що комікси збирають лайки і деякі уже отримали по 400-500 лайків (а це уже початок вірусності). Публіка читає - публіці подобається.
Посилання: vk.com/comxua , facebook.com/comxua

4. Майбутнє
Цей проект створений для того щоб художники викладали свої роботи а люди їх читали, якщо треба допоможемо з перекладом, для нас поки що це не складно. Тому що зараз найбільший мінус те що 80 відсотків робіт це комікси 2-5 річної давності, і свіжі роботи можна порахувати на пальцях мультяшного персонажа.
Ще є поки що ідея-фікс яка переростає в реальність - це створити форум (хочу щоб щось сформувалось таке як форум "К9"), і хочемо організувати онлайн магазин де будуть футболки авторів і альбом українських авторів як на російській так і на українських мовах

Чекаю на Ваші коментарі і ну Ви знаєте)
А також пропоную співпрацю художникам - повірте Ви не пошкодуєте.


Догори
 Тема повідомлення: Re: COMX.org.ua - 4 місяць в ефірі
ПовідомленняДодано: П'ят червня 15, 2012 15:45 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
обовязково Twisted Roar.
*приємно*
І тобі спасибі =)

Цитата:
Я не говорю що ми завжди будемо виставляти історії лише на українській
*насупився* :twisted:


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: