Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: П'ят березня 29, 2024 1:58

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Нед серпня 19, 2012 15:22 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Нед серпня 19, 2012 13:54
Повідомлень: 5
Звідки: Сумы
Цей текст я почав писати ще напочатку 90-х. Спочатку з"явилася приблизна ідея і я почав її обмірковувати. В результаті всю історія від початку і до кінця я вигадав у себе в голові. Потім я почав її писати. На данний момент написано приблизно 60-70%, решта в голові. Кілька разів час від часу я повертався до своїх нотатків і щось переправляв.

Оповідь розгортається у часи до прийняття християнства у північній Європі. Місце дії - Карелія, Фінляндія та Швеція. Розповідь описує подіє що відбуваються з головним героєм приблизно на протязі року, що по волі Долі мандрує з Карелії до Швеції. Головний герой - юнак, що втратив своїх родичів та одноплеменців і залишився сам. Поступово його подорож набуває сенсу і він розуміє, що його мета помститися ворогам, що знищили його плем"я. Все що трапеться йому в дорозі і люди, яких він зустріне - все це не даремно в його житті і все пов"язане в павутиння подій і образів, сплетених Долею. Чи вдасться йому збагнути сенс своєї Долі, чи вистачить сміливості дійти до кінця..?
В перетині подій, по ходу оповідання, з"являються також інші персонажі та образи. Мені не хотілось щоб це була суто історічна оповідь, або суто фентазійна, за всіми правилами жанру, тому я підмішував фентазійних елементів походу тільке зовсім трохи. Я спробував показати світ що оточує головного героя таким яким він міг його сприймати у ті стародавні часи, коли люди жили у союзі з природними силами та богами. Все їх життя, і те все, що їх оточувало, було сповнине власним духом і кожен з кожним - люди, істоти, рослини, сили природи - могли вільно спілкуватися між собою. Все життя було сповнине містичним сприйняттям світу, духів природи, образів природніх стихій, тварин, богів і людей.

Текст написаний не увигляді сценарія для комікса, а у вигляді книжкової прози. Я довгий час не мав особливих планів що можно з цим зробити і відклав його так і не дописавши. Але шкода не закінчувати почату справу і я вирішив показати Вам, друзі, бо хотів би почути оцінку своїй роботі, Ваші коментарі або поради, а також пропозиції. І можливо з"явиться сенс її закінчити і видати хочаб навіть у вигляді сам-іздату. Але мені дуже подобається такий стиль подачі історій як комікс, або ще ліпше "графічна новелла", і я подумав що можливо в когось з"явиться бажання і бачення цієї історії у вигляді мальованої історії. Звичайно все можемо обговорити і узгодити.

На кінець скажу лише що історія була писана від початку російською але потім я сам адаптував її частуну українською. Сам я немаю ніяких примхів щодо мови - якщо буде треба по фіналу може бути українською або російською. Для ознайомлення викладаю фрагмант російською мовою.

Чекатиму на Ваші відгуки та пропозиції. В кого з"являтимуться питання - пишіть - відповідатиму.

Файл з текстом прикріпляю.

Кілька ескізів зроблених колись власноруч розміщую нижче у коментарях. Немаю змоги відсканувати, тому зробив фото телефоном тільке для того щоб можна було собі мати уяву як я увляв собі героїв, так що вибачайте за якість зображень.


Вкладення:
Опис файлу: Файл з текстом сценарія у форматі DOC
Script Project-part-1-RUS.zip [26.71 Кіб]
Завантажено 337 разів


Востаннє редагувалось Пон вересня 10, 2012 21:21 користувачем Mataora, всього редагувалось 12 разів.
Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Нед серпня 19, 2012 15:24 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Вів січня 29, 2008 18:49
Повідомлень: 2026
Звідки: Чернигoв
Какой объем? Какие планы по поводу будущего Вашего проекта?

_________________
Я на comixide.org


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Нед серпня 19, 2012 15:53 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Нед серпня 19, 2012 13:54
Повідомлень: 5
Звідки: Сумы
Я так думаю що об"єм всього твору у вигляді книжкової прози (не сценарію для комікса) може зайняти близько 200-250 сторінок книжки звичайного формату які можна побачити в нас дома на полицях. Скільке сторінок коміксового сценарію це буде, або скільке сторінок у вигляді коміксу це займе, зараз мені сказати важко, оскільке для коміксу треба буде цей текст переробити у сценарій як полагається. Моє оповідання поділине на частини так що думаю це може бути зручно для мальованої історії, оскільке тоді можна зробити кілька томів.

Особливих планів стосовно тексту я не мав. Я не письменник - просто любитель, тому і виклав текст тут щоб почути йому оцінку і зрозуміти чи вартий мій твір видання в якомусь вигляді. Зараз текст виглядає по-книжковому тому може бути виданий як книжка. Але як я наголошував у темі мені подобаються мальовані історії і я би міг адаптувати все написане під сценарій для коміксу якщо б це мало сенс.


Догори
ПовідомленняДодано: Нед вересня 09, 2012 18:05 
Офлайн
Новичок
Аватар користувача

З нами з: Нед серпня 19, 2012 13:54
Повідомлень: 5
Звідки: Сумы
Кілька ескізів зроблених колись власноруч. Немаю змоги відсканувати, тому зробив фото телефоном тільке для того щоб можна було собі мати уяву як я увляв собі героїв, так що вибачайте за якість зображень.


Вкладення:
Опис файлу: Гудрод та Інге
20120909292-web.jpg
20120909292-web.jpg [ 298.87 Кіб | Переглянуто 6411 разів ]
Опис файлу: Нормандець Гудрод Інгольфсон
20120909290-web.jpg
20120909290-web.jpg [ 283.51 Кіб | Переглянуто 6411 разів ]
Опис файлу: Демоназ, Оттон та Аббат
20120909291-web.jpg
20120909291-web.jpg [ 298.81 Кіб | Переглянуто 6411 разів ]
Опис файлу: Ведіння Калеви
20120909293-web.jpg
20120909293-web.jpg [ 292.27 Кіб | Переглянуто 6411 разів ]
Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: