Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: Вів квітня 23, 2024 23:24

Часовий пояс UTC+02:00




Форум закритий  Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 43 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 12:05 
Офлайн
Митець
Аватар користувача

З нами з: Вів серпня 16, 2005 19:21
Повідомлень: 2092
Образно выражаясь это называеться круговорот дерьма в природе... рисуеш дерьмо оно потом на тебяже и выливаеться...

_________________
Par la foi, par l'acier et par l'art.
http://users.livejournal.com/mister_x__/


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 12:06 
Офлайн
Рисовальщик ЛисичеК
Аватар користувача

З нами з: Пон серпня 30, 2004 10:30
Повідомлень: 4105
Звідки: Киев
какая Ымэнно?

_________________
Зображення Определенно, тщеславие – мой самый любимый из грехов. Он так фундаментален, самолюбие – это естественный наркотик (c) Адвокат Дъявола


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 12:09 
Офлайн
Пиратт
Аватар користувача

З нами з: Чет жовтня 14, 2004 18:03
Повідомлень: 2132
Звідки: Київ Україна
Цитата:
ага а слабых людей может заставить плюнуть на все и заняться чем то далеким от творчества...ну типа бухучетом:) а творческие люди чувствительны к обидам больше чем другие.
Ну мне то можно это не рассказывать - всё что не откровенный восторг, я воспринимаю как личное оскорбление.Придушить готов!Но я никогда не сдавался - это отличный повод начать все с начала и доказать всем и прежде всего себе!А слабые люди и не должны заниматься творчеством - здесь тоже присутствует естественный отбор!
А что бы критика на этом форуме была компетентной и ппрофессиональной надо ввести правило - критикуешь - нарисуй как должно быть!Так сказать - личным примером....
2Pablo - так это я сам придумал!Сразу после "Быть или не быть..." и перед "Ничто так не красит женщину..." 8)

_________________
Спочатку була розкадровка ...
І. Баранько "Три кроки до справжнього BD"


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 12:15 
Офлайн
Рисовальщик ЛисичеК
Аватар користувача

З нами з: Пон серпня 30, 2004 10:30
Повідомлень: 4105
Звідки: Киев
да согласна конечно! не били бы по голове рисовала бы до сих пор то что щас стыжусь кому то показать:) но все же мяхшэ надо быть с людями мяхше:)

а по поводу:"критикуешь - нарисуй " не всегда сработает. быват что человек действительно видит косяки в работе а сам рисовать особо не умеет. я вот когда рисую вообще толпу народа разнопланового слушаю - и каждый что то подсказывает что другой не заметил.
я за бобрую критику! :lol:

_________________
Зображення Определенно, тщеславие – мой самый любимый из грехов. Он так фундаментален, самолюбие – это естественный наркотик (c) Адвокат Дъявола


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 12:47 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед вересня 24, 2006 15:40
Повідомлень: 233
Цитата:
быват что человек действительно видит косяки в работе а сам рисовать особо не умеет.
Есть такое. Такой человек называеться критиком.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 12:48 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед вересня 24, 2006 15:40
Повідомлень: 233
Цитата:

2Pablo - так это я сам придумал!Сразу после "Быть или не быть..." и перед "Ничто так не красит женщину..." 8)
Значит тоже не знаешь. :lol:


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 15:11 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: Вів травня 30, 2006 12:58
Повідомлень: 202
Звідки: Винница
О, бачу, поки мене не було на форумі, тут відбулося багато цікавого.
Цитата:
мені от цікаво: чого то всіх потягло всяке чудовисько малювати? де старі добрі картинки і комікси, я вас питаю?

а потім ми дивуємось, чому у нас специфічні діти.. мда.
Цитата:
У цьому явищі винні ті хто вигадав термін - "а я так бачу..."Дійсно, багато вважає, що малювання черепів,пазурів та інших потворностей - це круто, і цим можна приховати творчу неспроможність....
Автору - сприйміть ці зауваження з розумом.Треба працювати далі....
Власне, я це намалювала не для того, щоб комусь довести свою крутісь і спроможість зображати усіляких потвор. І навіть не для того, щоб привернути увагу до себе, або полякати дітей. Я хотіла привернути увагу до проблем підростаючого покоління. Так, діти в нас специфічні... А що буде коли вони виростуть, стануть політиками та керівниками? Коли від цих діток залежитиме доля світу?
Хотілось би ще сказати, що я малюю не тільки потвор. Дівчачі історіі я теж малювала (у веселій кольоровій гаммі та без жодноі потвори).
А злі картинки - це відображення злого навколишнього світу.
А на критику я не ображаюсь. Я завжди вбачала у захоплених вигуках деяку нещирість. І я прекрасно усвідомлювала, що ці роботи не будуть сприйматись однозначно.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 16:09 
Офлайн
Охотник на ведьм
Аватар користувача

З нами з: Вів вересня 21, 2004 18:07
Повідомлень: 770
Звідки: г. Днепродым
Охфигенное привлечение внимания к проблеме подрастающего поколения.
Вчера по пустырю шел и вижу, на груде телевизоров мальчик с автоматом сидит. Модель автомата не рассмотрел, видать ненастоящий, потому что таких в природе не существует.
Или вот, недавний случай, соседский пацаненок подходит к стене , а там его монстрюк поджидает.
Вот и подумалось мне :" какое трудное детство у нашей молодежи, как бы так его пореалистичней передать в творчестве".
И что самое главное, не наркомания, не алкаголизм и не тупизм компьютерных клубов, и никакой то там СПИД. А монстры проблема подростающего поколения.

_________________
" Все будет хорошо ! Или наоборот, но тогда все будет очень плохо !" Лесоруб
САЙТ :
http://www.baddreams.land.ru/
БЛОГ:
http://danmaxx.blogspot.com/
http://sartric.livejournal.com/
Зображення


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 16:42 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: Вів травня 30, 2006 12:58
Повідомлень: 202
Звідки: Винница
Если ты видишь на этой картинке только монстра... Нельзя же всё воспринимать настолько буквально. Может, мне стоило нарисовать такой себе плакатик с перечёркнутой бутылкой и подписью "Ні алкоголізму"? Или со шприцем и написать "Ні підлітковій наркоманії"?
Тогда точно всем понятно будет...


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 16:53 
Офлайн
Бывалый
Аватар користувача

З нами з: Вів травня 30, 2006 12:58
Повідомлень: 202
Звідки: Винница
Ви ж інтеллектуальні люди... Митці... Що ж ви усе сприймаєте так прямолінійно?


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 17:43 
Офлайн
Бывалый

З нами з: Нед вересня 24, 2006 15:40
Повідомлень: 233
Человек реалист. Такое тоже бывает.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 17:44 
Офлайн
Охотник на ведьм
Аватар користувача

З нами з: Вів вересня 21, 2004 18:07
Повідомлень: 770
Звідки: г. Днепродым
Цитата:
Если ты видишь на этой картинке только монстра... Нельзя же всё воспринимать настолько буквально. Может, мне стоило нарисовать такой себе плакатик с перечёркнутой бутылкой и подписью "Ні алкоголізму"? Или со шприцем и написать "Ні підлітковій наркоманії"?
Тогда точно всем понятно будет...
Это был бы не рисунок, а плакат советской эпохи.
Кстати если бы Вы этими плакатами заинтересовались- то набрались бы многим умным вещам. В графическом плане эти плакаты безупречны.

_________________
" Все будет хорошо ! Или наоборот, но тогда все будет очень плохо !" Лесоруб
САЙТ :
http://www.baddreams.land.ru/
БЛОГ:
http://danmaxx.blogspot.com/
http://sartric.livejournal.com/
Зображення


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 18, 2006 21:55 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон вересня 05, 2005 21:45
Повідомлень: 563
Звідки: Fastiw Ukraine Earth
Shakll,
Цитата:
Главное помнить - всё что нас не убивает,делает нас сильнее!
це ви сьогодні у мене в ЖЖ начитались? ;)

грыгры
Цитата:
а если хочется сказать хоть что нибудь но гадкое то лучше промолчать я думаю.
а як бути в ситуації, коли *что-ниюудь гадкоє хочется показать*? : )

2 автор:
мій коментар був збудований на цілій низці картинок, розміщених цими днями на цьому форумі і на дефі.
Тому і така реакція. Моя думка з приводу жахів не знімається. Добра хочеться.. розумієте? ну от просто мені (саме мені, я ж не кажу за всей світ) хочеться добрих і лагідних, і смачних, і позитивних, і таких, що надихають на творчість, а не на стрибання з дахів 18-річних дівчаток, - КАРТИНОК І ваапчє.. я за мирний атом...


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет жовтня 19, 2006 0:34 
Офлайн
Профи
Аватар користувача

З нами з: П'ят червня 23, 2006 0:26
Повідомлень: 468
Звідки: Киев
абсолютно согласна с последним высказыванием Bullet.
жестокая реальность это в некой мере конечно хорошо, но касательно темы детей... не знаю... мне кажется в рисунках не хватает надежды...
рисунки не говорят, что что-то плохо и могуть быть плохие последствия.. они говорят, что-то вроде нет будущего и мы все умрём... мрачно, однако...
может таким деткам в какой-то момент было не достаточно именно "Дівчачіх історій у веселій кольоровій гаммі та без жодноі потвори"... ведь вся дальнейшая жизнь и отношение к миру закладывается в детстве...


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Чет жовтня 19, 2006 7:56 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон вересня 05, 2005 21:45
Повідомлень: 563
Звідки: Fastiw Ukraine Earth
sublimation
Цитата:
абсолютно согласна с последним высказыванием Bullet.

ой. ну хоч у когось не виникло бажання попінать мене.


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Форум закритий  Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 43 повідомлень ]  На сторінку Поперед. 1 2 3 Далі

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: