Комикс.com.ua - всё о комиксах Новости сайта Комикс.com.ua Комикс-сериалы на сайте Комикс.com.ua Статьи о комиксах на сайте Комикс.com.ua Уроки рисования комиксов на сайте Комикс.com.ua Форум о комиксах на сайте Комикс.com.ua   Новости
Сериалы
Статьи
Уроки

Форуми на КОМІКС.com.ua

Обговорення мальованих історій
 
* Допомога    * Пошук

Сьогодні: Суб квітня 20, 2024 2:41

Часовий пояс UTC+02:00




Створити нову тему  Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Инструменты для комиксов
ПовідомленняДодано: П'ят березня 26, 2010 20:23 
Офлайн
Новичок

З нами з: Пон березня 22, 2010 20:17
Повідомлень: 2
Звідки: Россия Магнитогорск
Подскажите, кто рисует пером, какое именно использует? Не все же планшетом полностью))), и на какой бумаге, у меня на бумаге плывёт тушь(причина либо в бумаге,хотя она не ворсинистая, либо в пере)


Догори
 Тема повідомлення: Re: Инструменты для комиксов
ПовідомленняДодано: П'ят березня 26, 2010 20:28 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Вів січня 29, 2008 18:49
Повідомлень: 2027
Звідки: Чернігів
Цитата:
Подскажите, кто рисует пером, какое именно использует? Не все же планшетом полностью))), и на какой бумаге, у меня на бумаге плывёт тушь(причина либо в бумаге,хотя она не ворсинистая, либо в пере)
Ты сначало карандашом научись рисовать, а потом о пере думай.


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: П'ят березня 26, 2010 20:32 
Офлайн
Новичок

З нами з: Пон березня 22, 2010 20:17
Повідомлень: 2
Звідки: Россия Магнитогорск
А параллельно никак?...и всё же?


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: П'ят березня 26, 2010 21:14 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Суб жовтня 24, 2009 10:26
Повідомлень: 1294
Звідки: Kyiv, Ukraine
тушь люблю, но для нее лучше всего подойдет толстая плотная бумага. Лучше акварельная. Вообще рисую в основном лайнером/рапидографом/изографом. Попробуй ими. Просто и не расплывается ;)

_________________
http://igloinor.deviantart.com/
http://igloinor.livejournal.com/


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: П'ят березня 26, 2010 21:35 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Цитата:
лайнером/рапидографом/изографом.
О!!! Ти-то мені і потрібен! Скажи-но, яка різниця між рапідографом і ізографом, крім товщини, і чи різниться до них чорнило, оскільки в мазі глипають очицями і кажуть: "нє наю!" Як продавать за півтора-два центнера ці самі інструменти так вони можуть, а чи замінне чорнило, вони е знають =)
Будь ласка C:


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: П'ят березня 26, 2010 21:40 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Суб жовтня 24, 2009 10:26
Повідомлень: 1294
Звідки: Kyiv, Ukraine
Цитата:
Цитата:
лайнером/рапидографом/изографом.
О!!! Ти-то мені і потрібен! Скажи-но, яка різниця між рапідографом і ізографом, крім товщини, і чи різниться до них чорнило, оскільки в мазі глипають очицями і кажуть: "нє наю!" Як продавать за півтора-два центнера ці самі інструменти так вони можуть, а чи замінне чорнило, вони е знають =)
Будь ласка C:
Ну лайнеры одноразовые. А изограф и рапидограф можно заправлять, причем дома, довольно просто. Спец. тушью для рапидографа. Так и называется. Вот. А разница между изографом и рапидографом - угол нажима. Изографом можно водить под разным углом, а рапидограф любит прямой угол.

_________________
http://igloinor.deviantart.com/
http://igloinor.livejournal.com/


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: П'ят березня 26, 2010 21:48 
Офлайн
Гуру
Аватар користувача

З нами з: Пон листопада 30, 2009 10:56
Повідомлень: 3073
Звідки: Найкраще місто Всесвіту
Дякую.
Ага, тобто туш до них (знаю, що особлива =) ) – однакова, і можна заправляти нею і те і інше.
А то у мене ці одноразові креслярські ручки розлітаються дуже хутко і не завжди в магазин підвозять нові партії моєї улюбленої товщини, ще й 1-2. :)


Догори
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: Вів травня 04, 2010 15:37 
Офлайн
Профи

З нами з: Нед серпня 24, 2008 11:56
Повідомлень: 328
Звідки: Красноярск
наверное уже поздно по теме...но вот я отвечу, что сам думаю... - лучше взять обычный ватман 9но госзнаковский, с водяным знаком по краю) ну или плотную меловку. и рисовать обычным ученическим пером (острым) тушь не должна вонять тухлым. Растекается тушь и скребёт и брызгает перо (что всех бесит) ТОЛЬКО ПО ОДНОЙ ПРИЧИНЕ - НУЖНО ПОСТОЯННО ПРОТИРАТЬ ПЕРЫШКО ТРЯПОЧКОЙ, обмакивая перо в воду!!!))) Если это довести до автоматизма (я довёл) то никогда ни по какой бумаге ни скрезти , ни растекаться не будет. Если работаешь на даже очень хорошем ватмане, не три резинкой слишком много. Не махри бумагу лишний раз. Линия карандашная должна быть легкой и прозрачной заранее. Недавно пробовал жидкую китайскую тушь - она на много чернее, мадежей не даёт...но пованивает чем-то сладким...))))


Догори
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему  Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC+02:00


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 41 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Перейти: